עורך דין ביטוח סיעודי

תוכן עניינים
עורך דין ביטוח סיעודי

היום כולם כבר יודעים- מימוש זכויות וקבלת פיצויים בפוליסות ביטוח סיעודי זה לא דבר פשוט וכמעט תמיד יש לשכור שירותי עורך דין ביטוח סיעודי על מנת שידאג למימוש זכויותיכם הביטוחיות והסיעודיות.

חברות הביטוח פועלות כבדרך של מדיניות לכאורה לדחות כמעט כל תביעת סיעוד בטענה שהמבוטח הסיעודי אינו עומד בתנאי הפוליסה. לכן לא נותרה לכם ברירה ואתם צריכים לצידכם ליווי מקצועי של עורך דין דחיית תביעת סיעוד.

יתרון של עורך דין ביטוח סיעודי

אם החלטתם לתבוע את חברת הביטוח בגין תביעת ביטוח סיעודי מומלץ לכם להגיע בליווי עו"ד ביטוח סיעודי. עו"ד ביטוח סיעודי ייגע להגדיל את הסיכויים שלכם לקבלת תגמולי ביטוח. ברגע שישנה התערבות של עו"ד תביעות סיעוד, חברות הביטוח יודעות שוויתור לא יהיה כאן אלא מלחמה על זכויות המבוטח, ולכן ברגע שמערבים עורך דין תביעות סיעוד חברת הביטוח הופכות להיות ענייניות יותר ושואפות לסיום התיק בפשרה.

עו"ד ביטוח סיעודי הוא בעצם עו"ד דחיית תביעות סיעוד. עו"ד תביעות סיעוד יידע להילחם מול חברת הביטוח ולהראות לה את נקודות התורפה בפוליסה או בבדיקה שביצעה למבוטח או באי חובת גילוי ועוד עילות פסילה כאלו ואחרות שחברות הביטוח טוענות בכדי לא לשלם למבוטח הסיעודי.

מהירות ומקצועיות

עו"ד ביטוח סיעודי נמדד בכך שאינו מקבל את תשובות חברת הביטוח כראה וקדש. לעיתים על אף שנראה לנו שהטענות שלנו ברורות וחד משמעיות, אין הם מקבלות ביטוי לכך עם תנאי הפוליסה. לפיכך, יש צורך בעו"ד דחיית תביעת סיעוד בכדי שיביא פתרון למבוטח הסיעוד.

המהירות בניהול תביעות סיעוד חשובה לאין ערוך. עלות טיפול סיעודי מדי חודש יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים ולכן לחשיבות של ניסיון, מהירות ומקצועיות עורך דין דחיית תביעת סיעוד יש משמעות רבה לזמן בו תקבלו את הפיצוי המגיע לכם.

עו"ד ביטוח סיעודי אשר הינו בעל ניסיון מבין היטב את מרוץ הזמנים ויודע לתכנן את ניהול התיק בצורה שתביא למבוטח מקסימום פיצוי במינימום זמן.

הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות המרוצה של משרדנו • אנו נתמודד עבורכם מול חברת הביטוח.

שי סולטן - משרד עורכי דין
לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות!

מלאו את הפרטים ועורך דין שי סולטן יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

עורך דין שי סולטן
שי סולטן | משרד עורכי דין
Shai Sultan Law office

משרד בוטיק בעל הצלחות רבות וניסיון רב שנים בתחום הליטיגציה אזרחית, מסחרית והביטוח בכל הערכאות המשפטיות. 

קטגוריות נוספות
מאמרים נוספים בנושא
עורך דין תביעות סיעוד
עורך דין תביעות סיעוד

רבים אינם יודעים מה כוללת פוליסת ביטוח סיעוד אשר רכשו? מה הם זכאים על פי תנאי הפוליסה? מתי פוליסת הסיעוד נכנסת לתוקף ומדוע לעיתים תכופות

קרא עוד »
תביעות סיעוד
תביעות סיעוד

מי זכאי לסיעוד? עקרונית, כל אדם המוגדר כסיעודי זכאי לקבלת תמיכה סיעודית, שכן עבור מצב מזכה זה הוא ביטח את עצמו בפוליסת ביטוח סיעוד כל

קרא עוד »
עורך דין תביעות ביטוח סיעודי
דחיית תביעות אלצהיימר

לצערנו מחלת אלצהיימר (דמנציה) הינה מחלה אשר נפוצה מיום ליום בגילאים שונים באוכלוסייה. חברות הביטוח נוהגות לדחות תביעות לקבלת תגמולי ביטוח סיעוד בגין מחלת האלצהיימר

קרא עוד »
תביעת סיעוד
זכויות בפוליסות סיעוד

מבוטחי הסיעוד במדינת ישראל לרוב מבוטחים בביטוח סיעודי דרך קופת החולים. מבוטחי קופת חולים מכבי מבוטחים בחברת כלל, מבוטחי קופ"ח כללית מבוטחים בחברת דקלה (הראל

קרא עוד »