עורך דין תביעות סיעוד

תוכן עניינים
עורך דין תביעות סיעוד

רבים אינם יודעים מה כוללת פוליסת ביטוח סיעוד אשר רכשו? מה הם זכאים על פי תנאי הפוליסה? מתי פוליסת הסיעוד נכנסת לתוקף ומדוע לעיתים תכופות אנו נזקקים לשירותיו של עורך דין תביעות ביטוח סיעודי.

ראשית נדבר על הנושא הכי חשוב לאחר שמודיעים לחברת הביטוח על מקרה ביטוח סיעודי והוא מה הם חובות חברת הביטוח.

מתי להתייעץ עם עורך דין ביטוח סיעודי?

חברת הביטוח מחויבת להעביר לרוכש פוליסת הביטוח את כל פרטי הפוליסה, לוח פרמיות, טופס הגשת תביעה, תנאים לקבלת גמלת סיעוד ועוד.

חשוב לדעת, כי נכון שברוב המקרים התשובה "לא" הינה תשובה שיש לקבלה אך במקרה של תביעות סיעוד ולחילופין במקרה וקרה לכם מקרה סיעודי, מוצע לכם להגיש תביעה נגד חברת הביטוח באמצעות עורך דין תביעת ביטוח סיעודי על מנת למצות את זכויותיכם.

מהו אופן הגשת תביעת סיעוד לחברת הביטוח?

ראשית יש למלא טופס תביעה ולצרף אליה מסמכים רפואיים המעידים על מצבו הסיעודי של המבוטח. מיותר לציין כי טרם הגשת טופס התביעה יש לבדוק את תנאי הפוליסה ולוודא שבקשתכם מוגשת באופן שלא תידחה.

יש לצרף את כל המסמכים המעידים על מצבכם הבריאותי, כגון מסמכים רפואיים, חוות דעת מקצועיות, קבלות על טיפולים רפואיים וכו'.

לאחר הגשת התביעה לחברת הביטוח, חברת הביטוח תבחן את זכאותכם לקבלת תגמולי ביטוח סיעודי. בנוסף, במקרים מסוימים חברת הביטוח אף דורשת שהמבוטח יעבור בדיקה גופנית של רופא מטעמה על מנת לוודא שהמבוטח עומד בקריטריונים של הפוליסה לקבלת תגמולי ביטוח סיעודי.

בהנחה והרופא מטעם חברת הביטוח טען שלא מדובר במצב סיעודי, מומלץ להיוועץ בעורך דין לתביעת ביטוח סיעוד ולקבל חוות דעת רפואית נוספת משפטית ורפואית אשר תקבע בשונה מטעם מומחה חברת הביטוח.

תשומת לבכם שבמידה ששתי הבדיקות נערכו בסמוך והתקבלו תוצאות שונות הדבר יהווה עבורכם יתרון במסגרת הליך משפטי מול חברת הביטוח.

מדוע עדיף לפנות לבית המשפט ולא לערער לחברת הביטוח?

כלל ידוע הוא שטענות חברת הביטוח על דחיית כיסוי ביטוחי, מוטלת על חברת הביטוח החובה לנמק את כל טענותיה בהזדמנות הראשונה והיא מנועה מלטעון טענות נוספות בהמשך.

לפיכך, ככל וקיבלנו סירוב מטעם חברת הביטוח על תביעתנו לתגמולי ביטוח סיעודי מומלץ להגיש ישר תביעה לבית משפט ולא לערער על החלטת חברת הביטוח. קל יותר להתמודד עם טענות חברת הביטוח בבית המשפט, לרוב אלו הטענות שעולות במכתב הדחייה.

שכירת שירותי עורך דין מומחה לתביעות סיעוד מגדילה את הסיכויים לקבל מחברת הביטוח את תגמולי הביטוח המגיעים לכם על פי הפוליסה.

מדוע חשוב להיעזר בעורך דין לתביעת סיעוד?

עו"ד שי סולטן ממליץ כי לאור העובדה שברוב המקרים חברות הביטוח אינן רואות את מקרה הסיעוד באותה מידה כמו שרואה זאת המבוטח רצוי לפנות לעורך דין לתביעות סיעוד. עורך דין בעל ניסיון בתחום תביעות סיעוד יבדוק את תנאי הפוליסה, היקף תגמולי הביטוח והפיצוי המגיעים לכם וינהל משא ומתן מול חברת הביטוח.

היוועצות בעורך דין לתביעות סיעוד מומחה בתביעות ביטוח סיעודי, בעל ניסיון בניהול תביעות מול חברות הביטוח, עשויה להבטיח לכם קבלת פיצוי מקסימלי בהקדם האפשרי.

הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות המרוצה של משרדנו • אנו נתמודד עבורכם מול חברת הביטוח בתביעות ביטוח סיעודי באמצעות עורך דין ביטוח סיעודי.

* משרד עו"ד שי סולטן מתמחה במשפט מסחרי ובדיני ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית.

***האמור לעיל הינו בגדר טור אישי, ואינו מהווה עצה כזו או אחרת לקוראים. הפועל על סמך האמור בטור, עושה זאת על אחריותו בלבד.

האמור לעיל כתוב בלשון זכר, אך מתייחס לשני המינים.

אין באמור לעיל כדי להוות ייעוץ משפטי, חוות דעת או תחליף ליעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב של הנושאים. בכל מקרה ספציפי מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין.

שי סולטן - משרד עורכי דין
לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות!

מלאו את הפרטים ועורך דין שי סולטן יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

עורך דין שי סולטן
שי סולטן | משרד עורכי דין
Shai Sultan Law office

משרד בוטיק בעל הצלחות רבות וניסיון רב שנים בתחום הליטיגציה אזרחית, מסחרית והביטוח בכל הערכאות המשפטיות. 

קטגוריות נוספות
מאמרים נוספים בנושא
עורך דין תביעות ביטוח סיעודי
עורך דין ביטוח סיעודי

היום כולם כבר יודעים- מימוש זכויות וקבלת פיצויים בפוליסות ביטוח סיעודי זה לא דבר פשוט וכמעט תמיד יש לשכור שירותי עורך דין ביטוח סיעודי על

קרא עוד »
תביעות סיעוד
תביעות סיעוד

מי זכאי לסיעוד? עקרונית, כל אדם המוגדר כסיעודי זכאי לקבלת תמיכה סיעודית, שכן עבור מצב מזכה זה הוא ביטח את עצמו בפוליסת ביטוח סיעוד כל

קרא עוד »
עורך דין תביעות ביטוח סיעודי
דחיית תביעות אלצהיימר

לצערנו מחלת אלצהיימר (דמנציה) הינה מחלה אשר נפוצה מיום ליום בגילאים שונים באוכלוסייה. חברות הביטוח נוהגות לדחות תביעות לקבלת תגמולי ביטוח סיעוד בגין מחלת האלצהיימר

קרא עוד »
תביעת סיעוד
זכויות בפוליסות סיעוד

מבוטחי הסיעוד במדינת ישראל לרוב מבוטחים בביטוח סיעודי דרך קופת החולים. מבוטחי קופת חולים מכבי מבוטחים בחברת כלל, מבוטחי קופ"ח כללית מבוטחים בחברת דקלה (הראל

קרא עוד »