תפריט

אודות

משרד עורכי הדין שי סולטן הינו משרד "בוטיק" העוסק בתחום הליטיגציה אזרחית מסחרית והביטוח בכל הערכאות המשפטיות.

ייחודו של המשרד טמון בניסיונו הרב, שנצבר במשך שנים רבות בהתדיינויות בבתי משפט ובפתרון סכסוכים במגוון רחב של תחומי המשפט, תוך התמקצעות בתחומי דיני הביטוח והנזיקין, דיני תכנון ובניה, דיני קניין (מקרקעין) ודיני חוזים.

 

חזון המשרד

חזון המשרד היא למצוא וליצור עבור כל לקוח את הפתרון המשפטי האופטימלי, מתוך הבנת הצרכים המיוחדים של כל לקוח, ותוך הערכה נבונה וקפדנית של הסיכונים והסיכויים הכרוכים בכל מצב, במטרה להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

על-פי תפיסת העולם המקצועית שלנו, מקומו המרכזי של הלקוח מחייב אותנו להעניק שירות מקיף ככל האפשר. על-כן, עו"ד שי סולטן שוקד כל העת על פיתוח מיומנויות מקצועיות חדשות, והעמקת בסיס הידע המקצועי במשרדו. 

עבודת המשרד מתאפיינת בליווי שוטף וצמוד של לקוחותיו, במתן מענה מהיר ומידי במצבי משבר, בגיבוש אסטרטגיה ייחודית ובמציאת פתרונות מתוחכמים ויצירתיים.

בד בבד נותן המשרד ללקוחותיו ייעוץ שוטף להתנהלות נכונה במטרה למנוע התדיינות מיותרת.

 

מחויבות

המשרד מחויב לספק ללקוחותיו שירותים משפטיים מקצועיים, ביצירתיות, חדשנות ויעילות. המחויבות לצרכיו של הלקוח הם נר לרגלי המשרד, הן כאשר מדובר בלקוחות פרטיים והן כשמדובר בתאגידים ובגופים גדולים. עו"ד שי סולטן קשוב לצרכי לקוחותיו ופועל בנמרצות להשיג את יעדי הלקוחות, בין אם מדובר בנושא שגרתי ובין אם בבעיה מורכבת.

על לקוחות המשרד מנויים גורמים פרטיים, חברות, תאגידים וגופים מסחריים כאחד ולכן קשריו ההדוקים והמיוחדים של המשרד עם גורמי מפתח בתחומי הביטוח, עם מומחים רפואיים, שמאים, מהנדסים רבים בשלל התחומים המרכיבים את עולם המשפט, כל אלו מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו שירות וטיפול מקצועי, אישי והדוק כאחד.

במשרד עורכי הדין שי סולטן הייעוץ והייצוג אותו תקבלו הינו מקצועי, מעמיק, יצירתי ותפור לצרכיכם ודרישותיכם.

 

תחומי עיסוק

המשרד עוסק בייצוג תביעות נזיקין וביטוח מתחום החבות מקצועית, חבות המוצר, אחריות מהנדסים ובעלי מקצועות חופשיים, נזקי אש, נזקי מים והצפה, ליקויי בניה, אבדן רווחים, מעילות, נזקי פריצה וגניבה ושבר מכני, ביטוחי בריאות, תאונות אישיות, חיים וסיעוד.

כמו כן, מתמחה משרדנו בתחום דיני החוזים השייך למשפט מסחרי, כמו גם העיסוק השוטף בעסקאות מקרקעין שונות ומורכבות, לרבות התחדשות עירונית ופינוי בינוי, הן מטעם היזמים והן מטעם הרוכשים.

שילוב המומחיות בתחומים אלו, מקנה ללקוחותינו את הביטחון להצלחת עסקותיהם.

תחום נוסף בו עוסק משרדנו הינו במתן ייעוץ משפטי לרשויות מקומיות וועדות לתכנון ובניה ברחבי הארץ, וייצוגם בהליכים תכנוניים, מנהליים, אזרחיים, נזיקיים ופליליים.

עו"ד סולטן מופיע באופן שוטף בכל בתי המשפט בישראל ומייצג לקוחות במגוון רחב של תחומי הליטיגציה.

פרטי יצירת קשר
שעות פעילות
רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

עו"ד שי סולטן בפייסבוק | עו"ד שי סולטן בלינקדאין | מייל אישי: [email protected]

Google ג גוגל
4.9
מבוסס על 37 ביקורות
×
js_loader