תפריט

שכר טרחה עורך דין ביטוח סיעודי

כידוע שליש מהתביעות סיעוד אשר מוגשות לחברות הביטוח נדחות מסיבות שונות. משכך, על המבוטח להגיש תביעה לבית משפט נגד חברת הביטוח על מנת שזו תאשר לו קבלת תגמולי ביטוח סיעודי. במאמר זה אסקור בפניכם מה הם העלויות הצפויות למבוטח אשר מגיש תביעה נגד חברת הביטוח לקבלת תגמולי ביטוח סיעוד ומה שכר הטרחה של עורך הדין בתביעות ביטוח סיעודי.

 

מה חשוב לדעת בהגשת תביעה?

ראשית, על המבוטח לדעת כי בבואו להגיש תביעה בבית משפט נגד חברת הביטוח אשר ביטחה אותו בביטוח סיעודי עליו לשלם אגרה לבית משפט. אגרת בית המשפט נגזרת מסכום התביעה.בנוסף, חברות הביטוח נוהגות לבדוק את המבוטח על ידי מומחה מטעמם אם הוא מבצע שלוש מתוך שש פעולות אשר קבועות בפוליסה (להתלבש, להתרחץ, לקום, לאכול, להתנייד ועוד).

על מנת לסתור את חוות הדעת מטעמ יש להכין חוות דעת נגדית על ידי מומחה מטעם המבוטח אשר ערוכה כחוות דעת לבית משפט (לא סתם סיכום בדיקה). עלות חוות דעת רפואית נעה בין 3,000-5,000 ₪ בממוצע.חשוב לדעת שבפרקטיקה הנוהגת בשנים האחרונות ישנם עורכי דין המגישים את תביעת הסיעוד ללא חוות דעת רפואית בשלב הראשון תוך הסתמכות על המסמכים הרפואיים הקיימים.

 

אל תוותרו לחברות הביטוח!

למרות ההוצאות הרבות הקיימות עוד בתחילת הדרך, מומלץ לא לוותר לחברות הביטוח ולהגיש תביעת ביטוח סיעודי לערכאה שיפוטית, שכן לרוב הסיכויים לזכות בתביעה או בחלק ממנה גבוהים במיוחד. יתרה מכך זו זכותכם לתבוע מה שמגיע לכם על פי הפוליסה. פוליסת ביטוח סיעודי הינה חוזה לכל דבר ועניין ואם צד אחד לא מקיים את החוזה עליכם לבוא ולדרוש זאת.

משרד עורכי דין שי סולטן מתמחה שנים רבות בתביעות ביטוח סיעודי ובעל הצלחות רבות בתביעות אשר הוגשו על ידי המשרד. עורך דין שי סולטן הינו סגן יו"ר ועדת ביטוח בלשכת עורכי הדין, וניסיונו הרב מביא הצלחות רבות ומאות לקוחות מרוצים אשר הגישו תביעות סיעוד בעזרת שי סולטן מרד עורכי דין.

בס"ד

עו"ד ביטוח לאומי שי סולטן

האיש שלכם בחזית המשפטית

 

  • עו"ד שי סולטן הינו סגן יו"ר ועדת ביטוח בלשכת עורכי הדין ומתמחה במשפט מסחרי ובדיני ביטוח ונזיקין.
  • האמור לעיל הינו בגדר טור אישי, ואינו מהווה עצה כזו או אחרת לקוראים. הפועל על סמך האמור בטור, עושה זאת על אחריותו בלבד.
  • האמור לעיל כתוב בלשון זכר, אך מתייחס לשני המינים.
  • אין באמור לעיל כדי להוות ייעוץ משפטי, חוות דעת או תחליף ליעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב של הנושאים. בכל מקרה ספציפי מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין.
שכר טרחה עורך דין ביטוח סיעודי
שכר טרחה עורך דין ביטוח סיעודי
רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

עו"ד שי סולטן בפייסבוק | עו"ד שי סולטן בלינקדאין | מייל אישי: [email protected]

Google ג גוגל
4.9
מבוסס על 37 ביקורות
×
js_loader