תפריט

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים – חוק הפיצויים!

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975 ("חוק הפיצויים") נחקק כחוק סוציאלי, שמטרתו לענות על מציאות זו, ולפצות את רוב רובם של נפגעי תאונות הדרכים.

למרבה הצער, ציבור הנפגעים בתאונות דרכים נתקל בקושי להבין את ניסוח החוק על סעיפיו הרבים ועל התקנות שהוצאו מכוחו. יוצא אפוא, כי הנפגע בתאונת דרכים עומד במצב של בלבול וחוסר אונים, ובמרבית המקרים נפגעי תאונות דרכים אינם יודעים כי הם זכאים לפיצוי אף אם לא נגרם להם נזק משמעותי

בס"ד

עורך דין שי סולטן

האיש שלכם בתחום הנזיקין

 

כיצד לבחור עורך דין תאונות דרכים?

עו"ד המתמחה בתאונות דרכים, אמור להיות בעל הבנה בסיסית באנטומיה של גוף האדום ובעיקר את מערכת התנועה וזאת מכיוון שלרוב פגיעות תאונות דרכים הינם פגיעות אורטופדיות בהם יש נזקים לעצמות ולאיברים נוספים בגוף האדם. עורך דין תאונות דרכים יודע לזהות מהמסמכים הרפואיים את המגבלות כתוצאה מהתאונה ואף יידע להעריך את הסיכויים לקבלת פיצוי כספי בתיק, כמו גם הנחיית הנפגע לביצוע פעולות אשר יגדילו את סכום הפיצוי

 

מה גובה שכר טרחת בתאונות דרכים?

שכ"ט עו"ד בתביעות תאונות דרכים קבוע בחוק ומבוסס על הסדר של הצלחה בלבד. בתקנות המתייחסות לשכר הטרחה בתיקי תביעות פיצויים לנזקי גוף בתאונות דרכים נקבע כי שכר הטרחה יחושב כחלק היחסי מתוך סכום הפיצויים אשר יפסק לטובת התובע. כלל זה מקל על נפגעי תאונות לבחור את עורך הדין המנוסה ביותר והמקצועי ביותר בתחום, לטיפול בתביעתם, מאחר וכאמור לעיל, כל עורכי הדין פועלים על פי אותם מגבלות.

לסיכום ידוע כי תאונות דרכים הפכו ל"מכת מדינה". חשוב מאוד ליצור קשר עם עורך דין תאונות דרכים מקצועי סמוך ככל האפשר לתאונת הדרכים, אשר יוכל להדריך ולכוון את הנפגע, על מנת להימנע מטעויות בהתנהלות מול חברת הביטוח, דבר אשר יכול להוביל להגדלת סכום הפיצוי בצורה משמעותית.

תאום פגישת ייעוץ עם עורך דין לתאונות דרכים ללא התחייבות, בנושא תביעה בגין תאונות דרכים, צרו עמנו קשר טלפוני או דרך הטופס באתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

  • משרד עו"ד שי סולטן מתמחה במשפט מסחרי ובדיני ביטוח ונזיקין, תאונות דרכים ורשלנות רפואית.
  • האמור לעיל הינו בגדר טור אישי, ואינו מהווה עצה כזו או אחרת לקוראים. הפועל על סמך האמור בטור, עושה זאת על אחריותו בלבד.
  • האמור לעיל כתוב בלשון זכר, אך מתייחס לשני המינים.
  • אין באמור לעיל כדי להוות ייעוץ משפטי, חוות דעת או תחליף ליעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב של הנושאים. בכל מקרה ספציפי מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין.

 

עורך דין תאונות דרכים
עורך דין תאונות דרכים

 

רוצה לחזור לחלק ספציפי בעמוד?

עו"ד שי סולטן בפייסבוק | עו"ד שי סולטן בלינקדאין | מייל אישי: [email protected]

Google ג גוגל
4.9
מבוסס על 37 ביקורות
×
js_loader